Geri

Hakkımızda

ROTSAN PLASTİK ; Konya da 2005 yılından günümüze endüstriyel Plastik ürünlerin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Su depoları , İlaçlama depoları, asit depoları, çocuk park ekipmanları, rotasyon makina ve rotasyon kalıp ihtiyacına "ROTSAN PLASTİK" kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geniş yelpazedeki ürünleri ile tüm plastik depo ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
 

Birinci sınıf polietilen maddeden imal ettiğimiz "Rotsan Plastik" Etiketli ürünlerimiz ülkemizin dört bir yanına pazarlanmış ve pazarlanmaya da devam etmektedir.
 

Polietilen Su depolarımızı 250 litreden 5000 litreye kadar değişen hacimlerde üretmekteyiz. Su ve kimyasal saklanmasında veya stoklamasında kullanılan polietilen depolarımızın bağlantı çıkışları sarı pirinçtir. İlaçlama depoları ve özel sipariş ürünlerimizi de yine istenilen ölçü, ebat ve renklerde imal etmekteyiz.
 

Konya da su depoları ve ilaçlama depoları imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.
 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında; Su depoları , İlaçlama depoları, asit depoları, donmaz suluklar, büyük baş hayvan sulukları, plastik gübre serpme kazanları, rotasyon makinaları, rotasyon kalıpları ve özel talep üzerine imalatını yaptığımız tüm plastik depo ve ürünleri sayabiliriz.
 

Depo imalat sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolundaki hizmetlerimiz devam etmektedir.

Rotsan 2023 Ürün Kataloğu
Güncel ürün kataloğumuzu görüntüleyin veya indirin.

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.